banner isbank

Satranç Haberleri

Düziçi 10 Kasım Atatürk'ü Anma Satranç Turnuvası

maxresdefaultAtatürk Haftası nedeniyle Düziçi İlçe Temsilciliğimizce düzenlenen 10 Kasım Atatürk'ü Anma Satranç Turnuvası Düziçi 75. Yıl Endüstri Meslek Lisesi'nde yapılacak.


YÖNERGE 

TURNUVA KAYIT

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası Sonuçlandı

1Cumhuriyetimizin 95. yılı nedeniyle yapılan 29 EWkim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası ödül töreni le sona erdi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası

cumhuriyetCumhuriyetimizin ilanının 95. yılı münasbetiyle yapılacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası Osmaniye Gençlik Merkezinde yapılacak.


YÖNERGE 

TURNUVA KAYIT

RED BULL CHESS MASTERS HAZIRLIK TURNUVASI

REDBULL.2018.0034 CHESS_MASTERS_500x300pxDeğerli katılımcılar,
Red Bull Chessmasters turnuvasının daha sağlıklı yürütülebilmesi için, siz katılımcıları hazırlık turnuvasına bekliyoruz. 
Hazırlık turnuvaları 5 Ekim 2018 Cuma ve 8 Ekim 2018 Pazartesi günleri saat 20:00’de düzenlenecektir. Turnuvalar 3’+2” zaman temposuyla 11 tur oynanacaktır. Hazırlık turnuvarıyla, sporcuların platforma alışması ve turnuva esnasında çıkabilecek aksaklıkların en aza indirilmesi amaçlanmaktadır.

RED BULL BÖLGE YILDIRIM SATRANÇ YARIŞMASI YÖNERGESİ 

TURNUVA SAYFASI 

PREMUMCHESS.NET (ONLİNE YARIŞMA SAYFASI)

Turnuva Premium Chess üzerinden yapılacak olup kullanıcılar kayıt sayfasından otomatik oluşturulacaktır. Premium Chess, Türkiye Satranç Federasyonu ve Redbull için özel turnuva odaları oluşturmaktadır ve bu yüzden sizin kendi oluşturduğunuz kullanıcılar bu turnuva odalarına giriş yapamayacaktır.  

Her katılımcının kendi e-mail adresiyle kayıt olması gerekmektedir. Mükerrer mail adresleri kullanıcı hesaplarının oluşturulması esnasında problem çıkarmaktadır.


bölgeler


Red Bull Chess Masters Turnuvaları Başlıyor !!!

redbull.2018.0034 chess masters 500x300pxmansetTürkiye Satranç Federasyonu ve Red Bull ortaklığı ile dünyada ilk olacak bir organizasyon gerçekleştiriliyor ve dev bir turnuvalar serisi başlıyor.

Ülkemizdeki 15 yaş ve üzeri tüm aktif lisansı sporcuların ücretsiz olarak katılabileceği Red Bull Chess Masters turnuvalar serisinin seçmeleri online yıldırım, finali ise rapid tempoda oynanacak.

Seçmeler Türkiye'nin 7 bölgesinde, her gün farklı bir bölgenin seçme turnuvası olarak ve Premium Chess tarafından bu turnuvalar için özel olarak tasarlanan online satranç platformunda yapılacak.

7 bölgede gerçekleşen online elemelerin ardından, kendi bölgelerinde ilk üç sırayı alan sporcular ve en iyi kadın sporcular 4 kişilik bölge takımlarını oluşturacaklar ve büyük final için İstanbul’da buluşacaklar.

Turnuva serisinde hem online bölge yarışmasında hem de finalde dereceye giren takımlara Red Bull tarafından çeşitli maddi ve ayni ödüller verilecek.

Bölge elemeleri 08 Ekim'de başlayacak ve 18 Ekim'de son bulacak. Büyük final ise 20 Ekim'de İstanbul’da çok özel bir mekan ve farklı bir formatta gerçekleşecek.

Tüm sporcularımızı seçmeler için kayıt yapmaya ve turnuvalarda yer almaya davet ediyoruz.

Turnuva Sayfası 

İletişim:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.