banner isbank

İl Temsilcisi

foto
1972 Kadirli doğumlu Ünal KARAÇALIOĞLU ilk ve ortaokulu Mehmetli'de, orta öğrenimini Kadirli'de tamamladı. 1993 yılı Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü mezunudur. 1999 yılından bu yana Osmaniye'de görev yapmaktadır.Ulusal  hakemliğin yanı sıra aynı zamanda II. Kademe Satranç Antrenörüdür. Uzun yıllardan bu yana ilimizde antrenörlük, hakemlik ve satranç organizasyonlarında görev almıştır. 
Osmaniye satranç ailesi olarak, Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda sağlıklı ve hızlı düşünebilen, doğru kararlar alabilen, farklı problem çözme becerileri kazanmış, doğru ve etkili iletişim kurabilen bireylerin yetişmesine katkıda bulunmak, bu amaçla var olan satranç alt yapısını güçlendirmek ve satranç faaliyetleri düzenlemek en temel misyonumuzdur.İletişim: 0505 473 54 57 - Cep (whatsapp)
Fedarasyon Hattı: 
mail: // Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.     Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.