banner isbank

İl Temsilcisi

beke pak
1974 Osmaniye Doğumlu Bekir PAK ilk,orta ve lise öğrenimini osmaniye ilinde tamamladı. 1997 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fak. Psikolojik Danışmanlık Mezunudur. 1996 yılından itibaren satranç faaliyetlerinin içindedir. Hakemliğin yanı sıra aynı zamanda II. Kademe satranç Antrenörüdür.   İlimizde satranç faaliyetlerini üzt düzeye çıkarmak için organizasyon yapısını güçlendirmeye ve temel alanlarını şekillendirmekle meşguldür.  Satranç Bakış açısı olarak;
Biz istiyoruz ki Osmaniye İlimizde satranç yaygınlaşsın ve eğitim kalitesi artsın ve her şeyi ile mükemmele ulaşan birey sayısı artsın.

Var oluş amacımız :Osmaniye Satranç İl Temsilciliği; hem kendi çalışanlarının, hem ülkemiz insanının, cehalet ve önyargılardan uzak, aydın, çevresine ve doğaya saygılı bir bilinç ve davranışla, eğitim ve gelişmesinin hep devam ettiği mutlu bir toplum için çalışır. Ve bu çalışma içerisinde satranç faaliyetlerine önem verir ve sürekli gelişimi esas alır. diye nitelendirmektedir.

İletişim: 5307706580-
Fedarasyon Hattı: 2080
mail: // Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.